Yrashu

16. července 2012 v 12:49 | Desin Drowe
Yrashu

Domovský svět: Baskarn
Jazyk: Yrashu
Barva očí: zelená
Barva kůže: zelená


Yrashuové byli technologicky nevyspělými, avšak inteligentními obyvateli planety Baskarn, ležící ve Vnějším okraji. Byli to primáti s holou hlavou, svalnatou postavou a zeleně zbarvenou kůží.

Yrashuové byli přeborníky na přežití v džungli a své schopnosti předávali svým mladým na zasedáních svaných momu, na nichž se mladí učili rovněž výrobu kyjů z velkých stromů. Díky svým schopnostem byli Yrashuové schopni vyšplhat i na nebezpečné Břitvostromy. Byli rovněž citliví na Sílu a tudíž měli otevřenou mysl a respekt ke všemu živému; život brali jenom tehdy, bylo-li to nezbytně nutné či otázka přežití. Až na malé výjimky - například na kmen jménem "Nízcí" - šlo o tolerantní a urozené bytosti.

Před bitvou o Baskarn nebyli Yrashuové ve styku s žádnou vesmírné cestování ovládající civilizací. Navzdory tomu byli příjmající a otevření jednáním. Již z pouhého instinktu bojovali proti Impériu, neboť z něho byli schopni vycítit prameny Temné strany Síly. V událostech vedoucích k bitvě byl kmenem Yrashuů přijat tým Povstalců, který prošel zasedáním momu, v němž získal základy přežití v džungli. V následné bitvě se toto spojenectví ukázalo být klíčem k vítězství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama