Rebelský voják

29. srpna 2009 v 12:04 | Desin Drowe |  Aliance - pěchota
Rebel trooper

Rebelští vojáci byli standartními vojáky Aliance za obnovení Republiky.Lidé přicházeli ze všech směrů a z různých důvodů pro připojení.
Rebelští vojáci bojovali ve všech nejdůležitějších bitvách Galaktické Občanské Války.Někteří z nich byli na palubě Tantive IV. když byl přichycen tažným paprskem Hvězdného destruktoru jménem Devastor,někteří z nich byli zajati a někteří zabiti.
Další z nich bojovali po celé Galaxii za svobodu na planetách jako Jabiim,Yavin IV.,Hoth,nebo Endor.
Nejvíce si oblékali modrá trika,šedé kalhoty a pro ochranu černé vesty.Hlavy jim chránily bílé sundatelné helmy.
Vojáci nejčastěji používali DH-17,nebo A280 blasterové pistole.Během bitvy o Hoth na sobě měli izolační se sněhem splývavé oblečení a na hlavách čepice s polarizačními brýlemi.Mnoho z nich mělo na zádech bat'ohy s výbavou pro přežití.DH-17 a A280 blastery měli stále po ruce.
Na jinak přírodou pokrytých planetách vojáci stále používali stejné uniformy s tou vyjímkou,že ho měli barevně sladěné s přírodou,což z nich dělalo těžší cíle,než bíle odění stormtroopeři.Pro specializované vesmírné mise si oblékali černé a zelené uniformy.
Po poražení Impéria a vyhášení Nové Republiky a s později pokračující Yuuzhann vongskou válkou byli dodatečně vybaveni tělní ochranou okolo torsa.
Uniformy zůstaly stejné,ale nyní měli vojáci na rameni vyšité znaky Nové Republiky.
Rebelští důstojníci si oblékali stejné oblečení s rozlišením dvou černých proužků na kalhotech a bundou,kterou nosili na uniformě.

POZNÁMKA:REBELŠTÍ VOJÁCI JSOU ČASTO ZOBRAZOVÁNI JAKO LIDÉ,JE TO VŠAK Z TOHO DŮVODU,ŽE OBRÁZKY POCHÁZEJÍ Z ČASNÉ DOBY OBČANSKÉ VÁLKY KDY BYLA VĚTŠINA REBELŮ LIDÉ.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama